Tréneri

Trénningy vedú Martina Vakoničová a Pavol Vakonič

Maťa

Je nespochybniteľnou alfou v našej svorke. Svojim matersko-emotívnym prístupom k jednotlivým tímom dokáže vyhecovať aj toho najneistejšieho jedinca k vysokým výkonom. V tréningu trpezlivo predvádza a vysvetľuje a vysvetľuje. Potom vás pošle urobiť to ešte raz a ešte raz až to nakoniec k vlastnému údivu spravíte správne. Nekompromisne zastáva názor veľa potu na cvičisku = samé dobré výsledky na súťažiach. Za svojich zverencov by bez váhania dala dušu... Jej emotívne povzbudzovanie na súťažiach nám pridáva tak prepotrebnú rýchlosť. V súčasnosti sa venuje Sofii - mladej border kólii. Zároveň je aj medzinárodnou rozhodkyňou agility.

Palino

Ambiciózny a nadšený, pracovitý a starostlivý. Nepochybne najtechnickejší jedinec vo svorke. Stará sa o väčšinu technických záležitostí klubu. Precízne vysvetľuje a trpezlivo predvádza techniky vedenia psa parkúrom. Od roku 2009 je medzinárodným rozhodcom agility.
Reprezentant SR na Majstrovstvách sveta a na European Open 
Majster a Vicemajster sveta v kategórii large.

Tréningy

vedieme formou hry, bez akéhokoľvek násilia. Uprednostňujeme pozitívnu motiváciu. Používanie hračiek a pamlskov je dovolené, dokonca žiaduce :)
V tréningoch postupujeme podľa možností psíka. Veľkosť, vek, temperament, povaha sú faktory, ktoré určujú ako rýchlo a s akou obtiažnosťou môžeme v tréningu pokračovať, takže ho vieme prispôsobiť drobnému hravému šteniatku, ale aj dospelému psíkovi veľkého plemena.
Tréningové dni a hodiny máme rozdelené pre: začiatočníkov a mierne pokročilých a pre: pokročilých a pretekárov, aby sme sa tak dostatočne vedeli venovať všetkým.
Nie je zriedkavé, že trénujeme súčasne v dvoch skupinkách, opäť je to preto, aby si všetci mohli čo najlepšie zatrénovať. Umožňuje nám to vybavenie nášho cvičiska - 2 kompletné sady agility prekážok a tiež veľkosť cvičiska, na ktorom je tréning 2 skupín úplne bezproblémový.

Mobirise
Adresa

Mlynská 20
900 44 Tomášov
Slovensko

Kontakt

Email:
martina@vakonic.sk       Tel.: +421 903 90 92 90